Veselé Vánoce přeje Zážitkovač.cz

Vyjímečná místa s překvapením

Chcete zažít něco neobyčejného? Vybrali jsme pro vás hotely, kde na vás čeká speciální program, nádherný interiér nebo rovnou zámecká komnata. Takový pobyt se bude krásně vyjímat i pod stromečkem. ;-)

Ty nejlepší gurmánské zážitky v Praze

Ty nejlepší gurmánské zážitky v Praze

Pětichodové degustační menu pro dva v restauraci Sunset v Brně potěší každého gurmána. Užije si přitom nádherný výhled na historické centrum Brna i s pohledem na Špilberk. Váš gurmán si přijde na své, čeká ho studený předkrm, polévka, dva hlavní chody a dezert. Vše je připravované z čerstvých a sezónních surovin. Óóóó, to bude lahoda! Menu se mění v závislosti na ročním období, vždy je ale delikátní. Kouzelná atmosféra restaurace Sunset s terasou je naprosto jedinečná. Dobrou chuť!

Prohlédněte si nabídky
Odleťte od starostí

Odleťte od starostí

Koho by nelákalo proletět se vzduchem jako pták? Větrný tunel dokonale simuluje volný pád, aniž byste se museli vrhat z výšky. Za celkem 3 minuty ve větrném tunelu si užijete skoro tolik adrenalinu, jako kdybyste třikrát vyskočili z letadla. A k tomu vám nehrozí žádné nebezpečí. Hurricane Factory, kde se zážitek koná, patří mezi nejkvalitnější aerodynamické tunely v Evropě, a tak víte, že jste v dobrých rukách.

Prohlédněte si nabídky
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací

Načítám, prosím vydržte...